Tags Posts tagged with "isha 22 vjeçe kur e kisha pedagog dhe…"

Tag: isha 22 vjeçe kur e kisha pedagog dhe…

Shkrimtarja e njohur rrëfen sekretin e madh: Edi Ramën e kam...

Shkrimtarja Ornela Vorpsi ka ardhur në Shqipëri. E ftuar në takimet Letërsia dhe Qyteti, përballë dy gazetareve Alda Bardhyli dhe Beti Njuma, Vorpsi ka...