Tags Posts tagged with "Ish-ministri shkruan nga Uashingtoni: Edi Rama “mban” yjet e Fidel Castros në xhaketë dhe…"

Tag: Ish-ministri shkruan nga Uashingtoni: Edi Rama “mban” yjet e Fidel Castros në xhaketë dhe…

Ish-ministri shkruan nga Uashingtoni: Edi Rama “mban” yjet e Fidel Castros...

Nga Dritan Demiraj   Në një takim për nder të Muajit të Trashgimisë Latine, Presidenti Trump i përcolli komunitetit Kubanez vendosmërinë e SHBA-se për të luftuar...