Tags Posts tagged with "Intervista/ Muhedini thirrje Dashamir Tahirit: Mos kërko vota për Vangjel Dulen"

Tag: Intervista/ Muhedini thirrje Dashamir Tahirit: Mos kërko vota për Vangjel Dulen

Intervista/ Muhedini thirrje Dashamir Tahirit: Mos kërko vota për Vangjel Dulen,...

 Nga Eglantina Alliaj Fushata e PDIU-së në qarkun e Vlorës bëhet shtëpi më shtëpi, derë më derë, në çdo familje çame dhe jo çame...