Tags Posts tagged with "i rrëshket bluza dhe i del….. (FOTO)"

Tag: i rrëshket bluza dhe i del….. (FOTO)

Moderatorja e famshme nuk i lë vend imagjinatës, i rrëshket bluza...

Chloe Ferry, prezantuesja e njohur nga "Geordie Shore”, bëhet jo pak herë kryetema e mediave rozë, për shkak të skandaleve në të cilat përfshihet. Së...