Tags Posts tagged with "I nxorrën trupin pala-pala"

Tag: I nxorrën trupin pala-pala

I nxorrën trupin pala-pala, pas sherrit për aksesorin luksoz Françeska Jaçes...

Françeska Jaçe, Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi janë tre bukuroshet, që përveç formave të tyre tepër sensuale, kanë ardhur shpesh në sfond të lajmeve...