Tags Posts tagged with "i njohur si Juli i Pashakos dhe rival i Aldo Bares"

Tag: i njohur si Juli i Pashakos dhe rival i Aldo Bares

DETAJET/ I sekuestroi policia 70 mijë euro dhe makinën, kush është...

Julian Sula, i njohur tanimë nga të gjithë me nofkën “Juli i Pashakos”, është personi të cilit sot policia i sekuestroi një shumë të...