Tags Posts tagged with "i kthehet komentuesit"

Tag: i kthehet komentuesit

“Sheiku të paguan mirë!” Elhaida Dani s’duron më, i kthehet komentuesit

Elhaida Dani ka vizituar Katarin dhe ka publikuar një video nga udhëtimi i saj i fundit në Doha. E entuziasmuar për këtë udhëtim, këngëtarja shqiptare...