Tags Posts tagged with "i bën karshillëk të motrës nga Plava e Gucia"

Tag: i bën karshillëk të motrës nga Plava e Gucia

“Për inat të Gretës”, Eni Koçi publikon foto me të ëmën,...

MAL I ZI-Çifti shumë përfolur i show-bizzit shqiptar Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj prej disa ditësh ndodhen në Plavë-Guci.   Këngëtarët po kalojnë disa ditë të...