Tags Posts tagged with "Humbi në zgjedhje"

Tag: Humbi në zgjedhje

Humbi në zgjedhje, Bojaxhi i jep leksion qytetarie Bashës dhe Vasilit

Pas rezultatit në zgjedhjet e 25 qershorit, kreu i partisë SFIDA Gjergj Bojaxhi përmes një statusi në Facebook ka shpallur dorëheqjen nga funksioni i...