Tags Posts tagged with "Hoxha “shfrenon fantazinë”: Kjo më pëlqen më shumë te Çiljeta"

Tag: Hoxha “shfrenon fantazinë”: Kjo më pëlqen më shumë te Çiljeta

Hoxha “shfrenon fantazinë”: Kjo më pëlqen më shumë te Çiljeta

Alban Hoxha ka qenë i ftuar në emisionin e mëngjesit në “Wake Up”. Pas pyetjeve për futbollin dhe karrierën, nuk i ka shpëtuar as...