Tags Posts tagged with "hiq dorë nga ndarja e Kosovës"

Tag: hiq dorë nga ndarja e Kosovës

“Paralajmëroj Ramën, hiq dorë nga ndarja e Kosovës, po luan me...

Ish kryeministri Sali Berisha i ka bërë thirrje kreut të qeverisë Edi Rama të mos e vijojë më tej idenë e tij dhe të...