Tags Posts tagged with "Hiper-vetura e Ferrarit me mbi 1000 kuaj fuqi"

Tag: Hiper-vetura e Ferrarit me mbi 1000 kuaj fuqi

Hiper-vetura e Ferrarit me mbi 1000 kuaj fuqi, rival i Aston...

Aston Martin Valkyrie padyshim do të jetë një veturë shumë mbresëlënëse, por shumica mendojnë kjo kompani do të konkurrojë McLarenin dhe Ferrarin. Tashmë dihet...