Tags Posts tagged with "Hajdari: Basha po mbijeton në PD"

Tag: Hajdari: Basha po mbijeton në PD

“Pakt me Ramën për të mos ndryshuar sistemin”, Hajdari: Basha po...

Deputetja Rudina Hajdari shprehet se mes kreut të PD Basha dhe kryeministrit Rama ka një pakt për të mos ndryshuar sistemin.   Më tej, Hajdari ka...