Tags Posts tagged with "GRETA KOÇI"

Tag: GRETA KOÇI

Nuk e dinim! Greta Koçi qenka martuar dhe jeton në një...

Pas këtij lajmi shumë pikëpyetje vijnë në mendje në lidhje me ceremoninë martesore, ku Greta shprehu se “kjo dëshiroj të ngelet personale por janë kryer...

Operacione plastike Greta Koçi shpërthen ndaj të gjithëve Bitch…(Foto)

E vendosur në qendër të kritikave të mediave për ndërhyrje të shumta plastike në fytyrë, këngëtarja Greta Koçi ka reaguar sot, duke hedhur poshtë...