Tags Posts tagged with "Greqia goditet nga moti i keq"

Tag: Greqia goditet nga moti i keq

Greqia goditet nga moti i keq, humbin jetën 2 persona. Pezullohen...

  Fenomeni “Geroni”, një stuhi me shira rrëmbyese, erëra të forta dhe ulje temperature ka përfshirë gjatë natës Greqinë. Dëme të shumta janë shënuar në...