Tags Posts tagged with "‘Gjyshja ndezi sobën dhe doli jashtë’/ E gjetën të djegur në barakë"

Tag: ‘Gjyshja ndezi sobën dhe doli jashtë’/ E gjetën të djegur në barakë

‘Gjyshja ndezi sobën dhe doli jashtë’/ E gjetën të djegur në...

Zbardhet dëshmia e familjarëve të 13 vjeçares që ka humbur jetën si pasojë e një zjarri të rënë mëngjesin e sotëm në lagjen ku...