Tags Posts tagged with "gjykata lë në burg 2 të rinjtë e arrestuar në Tiranë (EMRAT-DETAJE)"

Tag: gjykata lë në burg 2 të rinjtë e arrestuar në Tiranë (EMRAT-DETAJE)

Do kryenin vrasje/ Flakën nga BMW-ja armën silenciator dhe telefonin shpërthyes...

Gjykata ka caktuar masën arrest me burg për dy të rinj të arrestuar në Tiranë të cilët po qarkullonin me armë pa leje dhe...