Tags Posts tagged with "gazetarja rrëfen detajet e panjohura të masakrës"

Tag: gazetarja rrëfen detajet e panjohura të masakrës

Dreka e fundit e vrasësit me familjen dhe videoja e të...

Masakra me 8 viktima në Selenicë, vazhdon ende të mbajë të tronditur opinionin publik, ndërkohë që pas deklarimeve në polici të vetë autorit të...