Tags Posts tagged with "gazetari publikon pamjet (FOTOT)"

Tag: gazetari publikon pamjet (FOTOT)

Brenda vilës së Blendi Fevziut, gazetari publikon pamjet (FOTOT)

  Blendi Fevziu është padyshim një ndër gazetarët më të suksesshëm dhe më të paguar.   Shpesh Fevziu vihet në qendër të vëmendjes për jetën që bën,...