Tags Posts tagged with "gazetari dhe zyrtarët e PD tek Krimet e Rënda"

Tag: gazetari dhe zyrtarët e PD tek Krimet e Rënda

Çështja ‘Xhafaj’, gazetari dhe zyrtarët e PD tek Krimet e Rënda

Ditën e sotme pritet që gazetari Jetmir Olldashi, i cili kreu investigimin dhe audiopërgjimin mës “Dëshmitarit X” dhe vëllait të ministrit të Brendshëm, të...