Tags Posts tagged with "gati për dasmë"

Tag: gati për dasmë

Leonora me fustan seksi, gati për dasmë

Leonora Jakupi padyshim se është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbiz-it. Për të qenë afër fansave të saj, Leonora tregohet...