Tags Posts tagged with "Futet ambulanca në fushë"

Tag: Futet ambulanca në fushë

Futet ambulanca në fushë, ndeshja mes Skënderbeut dhe Partizanit degjeneron në...

Po luhet në Korçë kryendeshja e Kategorisë Superiore mes Skënderbeut dhe Partizanit e cila ka degjeneruar në sherre. Ka pasur tension në triubunën e...