Tags Posts tagged with "Futbolli shqiptar në zi"

Tag: Futbolli shqiptar në zi

Futbolli shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-lojtari dhe trajneri i...

Një lajm i trishtë për futbollin shqiptar teksa mësohet se është ndarë nga jeta Enver Rada. I njohur ndryshe me nofkën “Coci”, 86-vjeçari mbylli...

Futbolli shqiptar në zi, ndahet nga jeta ish-presidenti i Federatës Shqiptare...

 Mëngjesin e sotëm është ndarë nga jeta ish-presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Miço Papadhopulli. Legjenda e klubit të Partizanit, u largua nga kjo jetë...

Futbolli shqiptar në zi, ndahet nga jeta legjenda e Tiranës

Futbolli shqiptar dhe veçanërisht klubi i Tiranës sot është në zi, pasi ndahet nga jeta i madhi Fatmir Frashëri. Pati fituar shumë beteja në fushën...

Futbolli shqiptar në zi, shuhet ish-portieri i Kombëtares

Futbolli shqiptar ka humbur sot një personalitet të shquar. Në moshën 78-vjeçare është ndarë nga jeta ish-portieri i Kombëtares së Shqipërisë dhe njëherësh i...