Tags Posts tagged with "FOTOT/ Françeska Jaçe akuzon Kejvina Kthellën për vjedhje"

Tag: FOTOT/ Françeska Jaçe akuzon Kejvina Kthellën për vjedhje

FOTOT/ Françeska Jaçe akuzon Kejvina Kthellën për vjedhje, zbardhet prapaskena e...

Pak kohë më parë u përfol se dy modelet seksi, Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe, nuk flisnin me njëra-tjetrën. Pas disa fotove që publikuan...