Tags Posts tagged with "Fotolajm/ Rike Roçi pushime me të dashurin biznesmen 25 vjeçar"

Tag: Fotolajm/ Rike Roçi pushime me të dashurin biznesmen 25 vjeçar

Fotolajm/ Rike Roçi pushime me të dashurin biznesmen 25 vjeçar

Pas shumë aludimeve të mediave italiane dhe atyre shqiptare se i dashuri i ri i Rike Roçit është një nga futbollistët e Kombëtares shqiptare,...