Tags Posts tagged with "FOTO/ Spanja publikon listën e lojtarëve. Ja “yjet” kundër Shqipërisë"

Tag: FOTO/ Spanja publikon listën e lojtarëve. Ja “yjet” kundër Shqipërisë

FOTO/ Spanja publikon listën e lojtarëve. Ja “yjet” kundër Shqipërisë

Trajneri i Spanjës Julen Lopetegui ka zbuluar listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjet kundër Italisë dhe Shqipërisë. Spanjës nuk do t’i mungojë asnjë...