Tags Posts tagged with "FOTO/ Arbenita paska një problem në fytyrë dhe për këtë i lutet zotit!"

Tag: FOTO/ Arbenita paska një problem në fytyrë dhe për këtë i lutet zotit!

FOTO/ Arbenita paska një problem në fytyrë dhe për këtë...

  Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e showbizzit shqiptar dhe një ndër më të preferuarat e publikut. Emri i...