Tags Posts tagged with "Flet miku i Noizy-t: U zunë për Tunën"

Tag: Flet miku i Noizy-t: U zunë për Tunën

Flet miku i Noizy-t: U zunë për Tunën, Cozman i kishte...

Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie me...