Tags Posts tagged with "flasin familjarët e 13 vjeçares në Shkodër"

Tag: flasin familjarët e 13 vjeçares në Shkodër

‘Gjyshja ndezi sobën dhe doli jashtë’/ E gjetën të djegur në...

Zbardhet dëshmia e familjarëve të 13 vjeçares që ka humbur jetën si pasojë e një zjarri të rënë mëngjesin e sotëm në lagjen ku...