Tags Posts tagged with "fiton dyfishin e parave të Instagram sesa rivali i tij"

Tag: fiton dyfishin e parave të Instagram sesa rivali i tij

Ronaldo ‘mund’ Messin , fiton dyfishin e parave në Instagram sesa...

Ata po luftojnë për titullin e lojtarit më të mirë dhe Cristiano Ronaldo më në fund ka marrë avantazh ndaj Lionel Messit, të paktën...