Tags Posts tagged with "fier"

Tag: fier

Fier, Denaj: Arsimi profesional, 57% e tregut të punës në Shqipëri...

Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj gjatë një vizite të zhvilluar në qytetin e Fierit, u ndal edhe në shkollën e mesme profesionale...

Fier, aksidentohet dhe humb jetën 14-vjeçari, autori braktis makinën

Një 14-vjecar ka humbur jetën, si pasojë e një aksidenti mëngjesin e sotëm në Fier. Ngjarja e rëndë është regjistruar pak caste më parë...

Fier, zjarr i fuqishëm në pyllin me pisha në Darezezë

Një zjarr i fuqishëm ka rënë në pyllin me pisha në Darezezë të Fierit. Mësohet se zjarri ka përmasa shumë të mëdha. I ndihmuar...