Tags Posts tagged with "feston vendin e katërt në iTunes (Foto/Video)"

Tag: feston vendin e katërt në iTunes (Foto/Video)

Rita Ora në sesionin e ri fotografik, feston vendin e katërt...

Superylli shqiptar, Rita Ora, po shijon shumë suksesin e saj së fundmi me Avicii. Projekti i saj me producentin dhe deejayn e njohur ndërkombëtar...