Tags Posts tagged with "fermeri i “nxjerr” sekretin"

Tag: fermeri i “nxjerr” sekretin

Basha do takojë Donald Trump, fermeri i “nxjerr” sekretin

Kryetari i PD-së Lulzim Basha paralajmëron një vizitë në SHBA dhe  takimin e tij me presidentin Donald Trump. Paraditen e sotme në një takim...