Tags Posts tagged with "Femijet i nxorren nga shtëpia dy të moshuarit"

Tag: Femijet i nxorren nga shtëpia dy të moshuarit

Femijet i nxorren nga shtëpia dy të moshuarit, Eni Çobani befason...

Historia rrënqethëse e një çifti të moshuarish që enden rrugëve, pasi djali dhe vajza i kanë nxjerrë jashtë, ka tronditur opinionin publik shqiptar.   E ky...