Tags Posts tagged with "fati"

Tag: fati

Syri i keq, fati, paratë: Këto janë lulet që ju mbrojnë

Lulet dinë të jenë shumë të dobishme për njerëzit. Sipas disa besimeve, një anemonë, lulja e erës, e mbledhur dhe e vendosur në një...

Dashuria, fati, paraja/ Çfarë thotë horoskopi për sot/ Lexo shenjen tënde!

DASHI 21/3 – 20/4   Marrëdhënia në çift nuk do jetë ashtu si ju e keni pritur sot dhe kjo do iu mërzisë pa masë. Më...