Tags Posts tagged with "Erisa Xhixho: Henri im fle çdo natë me këngë ….."

Tag: Erisa Xhixho: Henri im fle çdo natë me këngë …..

Erisa Xhixho: Henri im fle çdo natë me këngë …..

  Gjithnjë e kemi parë nën petkun e politikës duke qenë shpesh zëri i femrave të LRI dhe LSI pranë Monika Kryemadhit. Por kësaj radhe,...