Tags Posts tagged with "Eni Koçi zbulon të vërtetën se ç’po ndodh me të dhe Gencin"

Tag: Eni Koçi zbulon të vërtetën se ç’po ndodh me të dhe Gencin

U përfol për ndarje, Eni Koçi zbulon të vërtetën se ç’po...

Pas një kohe të gjatë në heshtje, ditën e djeshme Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj tërhoqën vëmendjen e mediave me postimet e tyre që...