Tags Posts tagged with "ëndrra mbetet ëndërr"

Tag: ëndrra mbetet ëndërr

“Le e rrit n’Tiron dhe jam me qira”/ Aktori Neritan Liçaj...

TIRANË– Aktori shqiptar Neritan Liçaj në një emision televiziv tregoi se ende nuk ka mundur të blejë një shtëpi dhe se jeton ende me...