Tags Posts tagged with "EMRAT/ Kush janë kuksianët e arrestuar për protestën në Rrugën e Kombit dhe ku mbahen ata"

Tag: EMRAT/ Kush janë kuksianët e arrestuar për protestën në Rrugën e Kombit dhe ku mbahen ata

EMRAT/ Kush janë kuksianët e arrestuar për protestën në Rrugën e...

Protesta për taksën e Rrugës së Kombit u zhvendos sot në Tiranë. Me dhjetëra qytetarë kërkojnë lirimin e protestuesve të arrestuar të shtunën dhe të...