Tags Posts tagged with "Elvana Gjata dhe Ledri Vula bashkë për këngën e re"

Tag: Elvana Gjata dhe Ledri Vula bashkë për këngën e re

Elvana Gjata dhe Ledri Vula bashkë për këngën e re

Njëri prej reperave më të suksesshëm dhe me shumë bashkëpunime në tregun muzikor, ka gati një prodhim të ri me Elvana Gjatën. Duket e...