Tags Posts tagged with "Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë! Fotoja e ëmbël dhe emri i veçantë"

Tag: Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë! Fotoja e ëmbël dhe emri i veçantë

Me djalin në krah, Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të...

  TIRANË- Ministrja, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë. Me anë të një postimi në rrjete sociale, Elisa Spiropali ka ndarë foton...