Tags Posts tagged with "Eduarti bën bashkë Arbanën dhe Xhensilën"

Tag: Eduarti bën bashkë Arbanën dhe Xhensilën

Eduarti bën bashkë Arbanën dhe Xhensilën, por vajzave i ndodh e...

Mbrëmjen e djeshme regjisori Eduart Grishaj ka prezantuar për të gjithë publikun premierën e filmit të tij të shkurtër me titull ‘Gjyshja’.   Pjesëmarrës gjatë premierës...