Tags Posts tagged with "Edi Rama: Jam shumë krenar"

Tag: Edi Rama: Jam shumë krenar

Rekomandimet e KE, Edi Rama: Jam shumë krenar, stacioni i radhës,...

Pas rekomandimeve pozitive nga KE, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka reaguar gjatë një konference për shtyp. Ai është shprehur entuziast dhe i lumtur...