Tags Posts tagged with "edhe pse nuk fituan çmimin e parë"

Tag: edhe pse nuk fituan çmimin e parë

Këngët e “Top fest” dhe “Kënga magjike” që do të mbahen...

Muzika na shoqëron pothuajse në çdo moment të ditës e mes vargjeve të tyre shpesh gjejmë një pjesë të vetes. Mes shumë rrymash dhe...