Tags Posts tagged with "e hene 10 shtator"

Tag: e hene 10 shtator

Horoskopi për ditën e sotme, e hene 10 shtator

Dashi-Sinjale favorizuese për shlyerjen e kredive të vjetra si dhe të ardhura shtesë nga një marrëveshje e përfunduar me sukses. Çfarë lehtësimi! Konkretizimi sot...