Tags Posts tagged with "E ftuara bën gafën në emision"

Tag: E ftuara bën gafën në emision

E ftuara bën gafën në emision, moderatorja shqiptare nuk ndal dot...

Një situatë shumë komike ka ndodhur gjatë emisionit “Vizioni i pasdites”, dhe moderatorja Anila Çela nuk ka mundur ta mbajë të qeshurën. Gjatë fjalës...