Tags Posts tagged with "E frikshme në Dajt/ Çahet toka dhe shembet gjithë trotuari(Foto)"

Tag: E frikshme në Dajt/ Çahet toka dhe shembet gjithë trotuari(Foto)

E frikshme në Dajt/ Çahet toka dhe shembet gjithë trotuari(Foto)

Moti i keq dhe me reshje të shumta ka shkatuar probleme të mëdha me rrugët në Tiranë. Në disa foto të shkrepura në rrugën...