Tags Posts tagged with "E filmoi dhe videot intime ia nisi babait të gruas/ Gjykata e Tiranës dënon me burg ‘ish-deputetin’"

Tag: E filmoi dhe videot intime ia nisi babait të gruas/ Gjykata e Tiranës dënon me burg ‘ish-deputetin’

E filmoi dhe videot intime ia nisi babait të gruas/ Gjykata...

Tiranë-Një marrëdhënie intime që nisi me një mashtrim dhe përfundoi me kërcënime dhe shpërndarje të videove intime te familjarë të ish-partneres, ka sjellë dënimin...