Tags Posts tagged with "Durrës"

Tag: Durrës

Durrës, një tjetër projekt spektakolar do të përzgjidhet në finalen e...

Stadiumi “Niko Dovana” në Durrës është infrastruktura tjetër sportive pas Stadiumit të Korçës, që do të transformohet në një qendër të re shumëfunksionale për...

Durrës, një person hyn me kallashnikov në qendrën e votimit

Njoftimi i policise: Hyn me armë në qendër të votimit, kërcënon komisionerët, thyen kutinë e votimit, por arrestohet në flagrancë nga Policia. Policia i sekuestron edhe...

Durrës, bllokohet kontenieri me 27 ton mish pule nga Brazili, doli...

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit, dega e Durrësit, ka bllokuar një kontenier me 27 ton mish, fileto pule, që vinte nga Brazili dhe pas analizimit...

Video/ Policia arreston 3 laçianë: Akuzohen për vjedhjen e 14 makinave...

Tre laçianë janë vënë sot në pranga pasi kanë kapur duke vjedhur një makinë. Pasi i ka arrestuar policia i ka bërë përgjegjës edhe...

Ministrja Ekonomi inauguron Impiantin e Përpunimit të Granitit në Xhafzotaj, Durrës

 Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes Milva Ekonomi mori pjesë në ceremoninë e inagurimit të Impiantit të Përpunimit të Granitit në Kompaninë...