Tags Posts tagged with "Do kryenin vrasje/ Flakën nga BMW-ja armën silenciator dhe telefonin shpërthyes të minave"

Tag: Do kryenin vrasje/ Flakën nga BMW-ja armën silenciator dhe telefonin shpërthyes të minave

Do kryenin vrasje/ Flakën nga BMW-ja armën silenciator dhe telefonin shpërthyes...

Gjykata ka caktuar masën arrest me burg për dy të rinj të arrestuar në Tiranë të cilët po qarkullonin me armë pa leje dhe...